اخبار و تازه ها

Bitmain غول استخراج از استقرار 90 هزار انت ماینر S9 در آغاز BCH Hard Fork می گوید

Bitmain غول استخراج از استقرار 90 هزار انت ماینر S9 در آغاز BCH Hard Fork خبر داد
Bitmain غول استخراج از استقرار 90 هزار انت ماینر S9 در آغاز BCH Hard Fork خبر داد
نوشته توسط فرشاد

بیت مین Bitmain غول استخراج از استقرار 90 هزار انت ماینر در آغاز هاردفورک بیت کوین کش میگوید : به گزارش 8 نوامبر DeepChain غول استخراج بیت مین از استقرار حدود 90،000 دستگاه Antminer S9 در منطقه غربی چین سین کیانگ Xinjiang پیش از هارد فورک بیت کوین کش خبر داد.

گزارش شده است که شبکه BCH در روز 15 نوامبر دارای هارد فورک می باشد و گفته می شود که Bitmain نقش مهمی در “جنگ قدرت” محاسبات آینده ایفا می کند و از طریق مراجعه به مزرعه های استخراج در Xianjing این امر را انجام می کند .

اپراتور استخر معدن یو هائو (Yu Hao) در پاسخ به DeepChain که معدن تیتان در گفتگو با “تقریبا همه” مزارع معدن محلی از اواخر ماه اکتبر بوده است، و آنها را متقاعد به استفاده از 90000 دستگاه استخراج Antminer S9 گفت :

“AntPool [Bitmain’s] درخواست کرد که یک معدن تنها باید بیش از 5،000 دستگاه را اداره کند. اما در حقیقت، تنها چند معدن از معادن می توانند تقاضای خود را تامین کنند. “

منبع نا شناس “آشنا با موضوع” ادعا کرده است که “نیمی از کارکنان بازاریابی شرکت بیت مین Bitmain به سین کیانگ Xianjing رفتند تا با اپراتورهای معدن محلی در مورد استفاده از تجهیزات صحبت کنند.”

همانگونه که DeepChain مشخص می کند، قدرت زیاد در مناطق غنی از ذغال سنگ مانند سین کیانگ و مغولستان داخلی برای شرکت هایی مانند Bitmain سودمند است ؛ چرا که نیروگاه های برق آبی در جنوب غربی چین قادر به تامین قدرت کافی برای تامین نیازهای انرژی شان نیستند.

Bitmain که متولد پکن است و بیشترین دارنده اصلی Bitcoin Cash است، که هارد فورک بیت کوین کش را هدایت کند. ارتقاء مقیاس پذیری پیشنهادی ABC با یک اردوگاه مخالف، nChain، تحت رهبری “ساتوشی ناکوموتو” کریگ س. رایت، به رهبری خود اعلام کرده است.

رایت از پروتکل BCH شناخته شده به عنوان Bitcoin-SV (BSV) حمایت می کند، اما تا کنون می گوید که مهمترین بخش های استخراج معادن مانند BTC.com، AntPool، Btc.top، ViaBTC، Bitcoin.com تمامی Bitcoin ABC را پشتیبانی می کنند.

بنا به گزارش CoinGeek بزرگترین استخرها BCH، BMG و SBI از BSV پشتیبانی می کند، که بیشتر DeepChain گزارش می دهد که برخی از استخراج کنندگان چینی پیش از 10 نوامبر برای هاردفورک بیت کوین کش تجهیزات خود را از لحاظ “گرمایش دستگاه ها” چک کرده اند تا اطمینان پیدا کنند در آغاز هاردفورک حداکثر کارایی را داشته باشند

به طور قابل توجهی، بزرگترین پلتفرم معاملاتی رمزنگاری جهانی، Binance اخیرا پشتیبانی خود را از هاردفورک اعلام کرده است، دلیل احتمالی افزایش اخیر قیمت BCH همین اعلام می باشد.

از زمان انتشار اخبار در این خصوص ، Bitcoin Cash با قیمت 600.94 دلار به فروش می رسید و از 1 نوامبر به میزان 46.1 درصد افزایش یافته است. همانطور که DeepChain نوشته است ، Binance و رقیب اصلی آمریکایی کوین بیس Coinbase از این ارتقاء شبکه بیت کوین کش حمایت کرده اند .

Bitmain همچنان با سایر سازندگان سخت افزار ماینر رقابت می کند و رقابت تنگاتنگی دارد؛ این شرکت در این هفته از دو انت ماینر جدید AntMiner 7nm (نانومتری) عرضه کرد که دارای تراشه های ASIC نسل جدید است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of