اخبار و تازه ها

سرقت 1.4 میلیون دلار هکرها از ارز رمزپایه ورج (Verge XVN)

سرقت 1.4 میلیون دلار هکرها از ارز رمزپایه ورج (Verge XVN)
سرقت 1.4 میلیون دلار هکرها از ارز رمزپایه ورج (Verge XVN)

ورج برای دومین بار در دو ماه گذشته هک شد؛ حدود 1.4 میلیون دلار به سرقت رفته است!
ارز رمزپایه ورج (XVG) که تاکید زیادی بر حریم خصوصی دارد، دوباره قربانی هک شد که در طی این اتفاق 35 میلیون XVG در طی چند ساعت به سرقت رفت.

Verge در طی توییتی، اعلام کرد که استخر استخراج آن ها سه روز پیش مورد حمله DDOS قرار گرفته است و همچنین اعلام کرد که در حال حل این مشکل هستند.

it appears some mining pools are under ddos attack, and we are experiencing a delay in our blocks, we are working to resolve this.

vergecurrency (@vergecurrency) May 22, 2018

XVG در حال حاضر کمی بیشتر از 14 درصد در طی 24 ساعت افت قیمت داشته است و بر اساس آمار CoinMarketCap با قیمتی در حدود 0.041 دلار معامله می شود که این آمار مقدار ارز هک شده را 1.4 میلیون دلار نشان می دهد.

در فروردین ماه نیز حدود 250,000 ورج کوین هک شده بود که تحت تاثیر این اتفاق 25 درصد از ارزش خود را از دست داد. توسعه دهندگان Verge با اجرای یک هارد فورک اتفاقی مشکل هک فروردین ماه را حل کردند. حتی حساب توییتر ورج نیز در اسفند ماه هک شد که در طی این هک، هکر ها در حساب توییتری از کاربران می خواستند تا در طرح تکریم Verge از کاربران، شرکت کنند و در ازای دادن کوین های دیگر به هکر ها، ورج کوین دریافت کنند.

هنوز Verge در مورد این اتفاق توضیح رسمی نداده است.

کاهش سختی استخراج
کاهش سختی استخراج

 

وبسایت OCMiner که درباره اولین حمله به استخر ماینینگ ورج هشدار داده بود، دوباره درباره ضعف ورج در وبسایت Bitcointalk مطلبی منتشر کرد و در این مطلب اشاره کرد که “از آن جایی که اقدام واقعی برای هک قبلی صورت نگرفت (فقط بهبودی موقتی بود)، حمله کنندگان حالا می توانند به سادگی اقدام به ایجاد فورک در زنجیره برای استفاده های شخصی کنند و میلیون ها دلار از این راه کسب درآمد نمایند”.


Also published on Medium.

دانلود و اطلاعات بیشتر


جدیدترین بروز رسانی این مطلب :

درباره نویسنده

امید صمدبین

علاقه مند به حوزه ارز های رمزنگاری شده CryptoCurrency

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of